Atrakcje w Zatorze

Atrakcje w Zatorze i okolicach

Wybierając się do miasta ENERGYLANDII, warto poznać również inne atrakcje w Zatorze i okolicach, jak Zatorland czy Park Miniatur w Inwałdzie. W Zatorze można też wypożyczyć rower i dla odmiany wyruszyć w wycieczkę rowerową i doświadczyć malowniczych krajobrazów rejonu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Państwu zapoznać się z głównymi atrakcjami Zatora i okolicznych miejscowości, które umilą Państwa pobyt w naszym mieście. Posiadając apartamenty dla turystów w Zatorze, jesteśmy dobrze poinformowani, jakie miejsca polecać odwiedzającym nas gościom.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas listą.

ENERGYLANDIA

atrakcje w zatorze energylandia

Lokalizacja: aleja 3 Maja 2, 32-640 Zator

Strona internetowa: energylandia.pl

To największy park rozrywki w Polsce, którego powierzchnia to ponad 25 hektarów. Atrakcje dostosowane są zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i najmłodszych dzieci. Taki szeroki wachlarz odbiorców gwarantują 4 strefy parku, z których każda zaprojektowana jest z myślą o innej grupie docelowej.

Jeżeli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty parku rozrywki, zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem o atrakcjach ENERGYLANDII.

ZATORLAND

Atrakcje w Zatorze Zatorland

Lokalizacja: Parkowa 7, 32-640 Zator

Strona internetowa: zatorland.pl

Park Zatorland dedykowany jest w szczególności najmłodszym – ma służyć ich edukacji poprzez zabawę. To atrakcyjne miejsce wypoczynku dla dzieci i ich rodziców składa się z trzech różnych stref tematycznych. Zabierają one gości w różne światy, czy to świat dawnej przeszłości, niesamowitych historii, czy też zapierającej dech w piersiach przyrody. Czystej rozrywki dostarcza także lunapark z karuzelami.

Każdą ze stref tematycznych opisaliśmy w artykule, w którym opisujemy atrakcje Zatorlandu.

INWAŁDPARK

Park Miniatur Inwałd

Lokalizacja: ul. Wadowicka 169, 34-120 Andrychów

Strona internetowa: inwaldpark.pl

Park w Inwałdzie to kompleks, który składa się z 4 parków tematycznych: najbardziej sławnego z nich Parku Miniatur, Dinolandii, Warowni Inwałd i Ogrodu Jana Pawła II. Od pobytu w miniaturowym Paryżu ze sławną wieżą Eiffle’a po spotkanie z dinozaurami i spacer alejkami obrazu wykonanego z kwiatów – to tylko nieliczne z ponad 70 atrakcji tego miejsca, do którego bilet ważny jest przez kolejne dwa dni.

Więcej o tym kompleksie atrakcji piszemy w naszym wpisie na temat parków tematycznych Inwałdparku.