Energylandia Zator

Energylandia

ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA w mieście Zator jest największym parkiem rozrywki w całej Polsce. Na ogromnym terenie zajmującym ponad 20ha atrakcje dla siebie znajdą zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli. Od 3 lat ENERGYLANDIA zapewnia swoim gościom różnorodność atrakcji na najwyższym poziomie, dzięki czemu corocznie odwiedzają ją tysiące ludzi.

JEDEN BILET WSTĘPU

Niezwykłą zaletą oferty parku rozrywki jest tzw. „jeden bilet wstępu”, który pozwala turystom na cieszenie się wszystkimi atrakcjami bez limitu. Pozwala to na wielokrotne korzystanie z atrakcji, które spodobały się gościom najbardziej bez strachu, że trzeba uiścić kolejną opłatę. Nie ma też limitu czasowego korzystania z takiego biletu. Bawić można się od rana do wieczora.

4 STREFY 

Cztery strefy ENERGYLANDII zostały wydzielone ze względu na ich tematykę:

  1. Bajkolandia – to miejsce stworzone szczególnie dla najmłodszych odwiedzających, w którym dzieci mogą spotkać bohaterów bajek czy filmów. Na wzór swoich idoli dzieci mogą wcielić się w rolę kierowcy, strażaka, księżniczki lub ulubionego zwierzątka. Dodatkowo do ich dyspozycji pozostają autka, karuzele, samochodziki, a wszystko to zrealizowane z naciskiem na bezpieczeństwo.
  2. Strefa familijna – to kraina przeznaczona dla całych rodzin. Warto jednak pamiętać, że część atrakcji objęte jest zastrzeżeniem minimalnego wzrostu, który wynosi 140 cm. Emocje gwarantują spływy wodne, kolejk oraz roller coastery, które jednak dopasowane są poziomem adrenaliny do familijnej atmosfery.
  3. Strefa ekstremalna – to ekstremalne doznania w pełnej okazałości. O poziomie rozrywki w tej strefie mówi jej niesłabnąca popularność. Ogromne roller coastery, wahadło Azec Swing oraz 40-metrowe ramię Spacer Booster to wizytówki tej części parku rozrywki w Zatorze.
  4. Water Park – przenosi nas w świat tropikalnej wysz wodnymi atrakcjami. Czysta woda, opieka ratowników, utrzymane w tematyce egzotyki niespodzianki – wszystko to gwarantuje niezapomnianą i bezpieczną zabawę.

NOCLEG

Jeżeli poszukują Państwo noclegu niedaleko ENERDYLANDII w Zatorze, polecamy nasze noclegi w centrum Zatora.  Do wyboru dwa komfortowe apartamenty z łazienkami w świetnej lokalizacji na samym zatorskim Rynku.